Merací prístroj Mitutoyo Crysta-apex 574

Mitutoyo Crysta-apex 574

Požiadavky na meracie stroje sa zvyšujú. Výrobky sa neustále zlepšujú a výsledkom je predlžovanie životnosti, zatiaľ čo spotreba energie klesá. Tieto ciele vedú k menším odchýlkam a navyše výkon výroby stúpa. Všetky tieto skutočnosti je potreba vziať do úvahy pre vaše meracie prístroje.

Veľmi výkonný CNC súradnicový merací stroj, ktorý spĺňa svetové štandardy.


Garancia spoľahlivosti

So sériou Crysta-Apex S, Mitutoyo ponúka veľmi presné SMS schopné merať pri vysokých rýchlostiach a zrýchlení. Je to aj investícia do budúcnosti, pretože snímacie systémy a software sa dajú jednoducho zmeniť alebo pridať. Je možné to zhrnúť do troch slov:


PRESNOSŤ, RÝCHLOSŤ, FLEXIBILITA!

Kľúčové vlastnosti


Presnosť:

Crysta-Apex S je založená na osvedčenej konštrukcii optimalizovanej pre zníženie dynamických vlastností systému. Špeciálne algoritmy pomáhajú zvyšovať presnosť tým, že odstraňujú mechanické odchýlky SMS.

Integrovaná teplotná kompenzácia umožňuje meranie pri teplotách medzi 16 - 26 °C. Výsledky merania budú automaticky upravené na referenčnú teplotu 20 °C. Je možný teplotný gradient 1K na meter a hodinu.

Voliteľné aktívne tlmenie vibrácií ponúka umiestniť SMS v blízkosti výroby. To prináša rýchle výsledky merania a znižuje dynamické účinky z výroby.

Rýchlosť:

Crysta-Apex S je vybavená novým kontrolórom UC-400. UC-400 umožňuje vysokorýchlostné meranie a posuv s pôsobivou presnosťou. Tým sa zvyšuje výkon a pomôže vám ušetriť náklady.

Flexibilita:

Vďaka Crysta-Apex S, Mitutoyo ponúka plne flexibilný 3D merací stroj. Môže mať takmer všetky typy snímacích sond:

+ dotykové sondy

+ skenovacie sondy

+laserové sondy ako nový Mtutoyo SurfaceMeasure

+optická sonda QVP