História

 • 1999

  Locker spol. s r.o

  Locker spol. s r.o

  Locker spol. s r.o. bola založená v apríli 1999 ako súkromná výrobno-obchodná firma s počiatočným stavom dvaja pracovníci. Do roku 2001 pôsobila v prenajatých priestoroch v Michalovciach. Hlavnou činnosťou v tomto období bol nákup a predaj priemyselného tovaru a sprostredkovanie výroby náhradných dielov.

 • 2001

  Zahraniční partneri

  Zahraniční partneri

  V roku 2001 sme začali s výrobou strojárenských dielov v prenajatých priestoroch v areáli AGD Staré. Postupne bola presťahovaná do nových priestorov aj administratíva. V tomto období sme vyrábali náhradné diely do obrábacích strojov pre zahraničných klientov (TORNOS Švajčiarsko, WACHTLER Nemecko...). Neskôr sme sa začali orientovať na slovenský trh.

 • 2006

  Nové priestory

  Nové priestory

  Od roku 2006 pôsobíme v nových priestoroch (600 m2) v Michalovciach, ktoré sme zrekonštruovali. Počet pracovníkov sa zvýšil na 14. Došlo k zdvojnásobeniu obratu vo výrobe a začali sme s CNC výrobou.

 • 2016

  Rozširenie firmy

  Rozširenie firmy

  Došlo k rozšírenie výrobných priestorov firmy o 500 m2 a to kúpou susednej haly, ktorá sa nachádza v blízkosti naších doterajších priestorov.

 • 2017

  Administratívna budova

  Administratívna budova

  Postavili sme novú budovu pre administratívu a merné stredisko. Týmto sme prepojili naše dve haly spojovacou chodbou, čím vznikol jeden kompaktný celok.

 • 2018

  Hala pre horizont. vyvrtávačku

  Hala pre horizont. vyvrtávačku Juaristi TX3S

  Rozšírili sme výrobné priestory o novú halu pre horizontálnu vyvrtávačku s 20 t žeriavom o ploche 290 m2.